Vítáme Vás na stránkách PARACORD BANG!


NOVINKY:

Firma BANG - výrobky z pletené kůže a provazů Vám kromě svých tradičních výrobků, které najdete na www.banghandmade.cz nabízí i výrobky z padákové šňůry, neboli paracordu.

Paracord je materiál, který má univerzální využití. Původně jej využívali vojenské jednotky za druhé světové války. Později se tento materiál začal využívat i v běžném životě. Padáková šňůra může být dobrým pomocníkem v klasických denních situacích nebo jej lze využít na záchranu, pokud jste v nouzi. Paracord je lehká, ale velmi pevná šňůrka, která udrží až 250kg.

Sortiment výrobků z paracordu je široký a neustále se rozrůstá, proto jsme se rozhodli vytvořit zcela samostatný e-shop, který si paracord a výrobky z něj jistě zaslouží. Kromě klasických výrobků jako jsou náramky, čelenky do vlasů, survival přívěšky či opasky, obojky nebo vodítka pro psy, najdete v našem e-shopu i samotný materiál, ze kterého jsou naše výrobky vyrobeny - PARACORD.

V současné době nabízíme více než 30 různých barev padákové šňůry a 13 barev tenké šňůry MIKROCORD.

Nové výrobky se snažíme přidávat co nejčastěji. Objednáteli si v obou našich internetových obchodech najednou, platíte samozřejmě pouze jedno poštovné.

Ať se Vám v našem novém obchůdku líbí.
Přejeme Vám hezký den.
Lenka a Petr Hajzlovi