+420 777 184 436
Pondělí - pátek: 9:00 - 16:00
Nákupní košík
ks
Kategorie
Hlavní menu
Přihlášení, měna a jazyk
Hledat
5.-16.6. bude omezena výroba a expedice objednávek. Prosíme o trpělivost s dodáním. Děkujeme.

Paracord REFLEX - ŽLUTÁ NEON

Materiál: paracord 550 s reflexním proužkem
Speciální požadavky
19 Kč / m
14 Kč / m
m
Popis produktu
Paracord 550, paracute cord, padáková šňůra vystihuje v současnosti velmi populární šňůrku, která je velmi pevná, měkká, poddajná a multifunkční.

Název vychází ze slov parachute (padák) a cord (šňůra). Nabízíme Vám standardizovaný výrobek paracord 550 první jakosti.

V této paracordové šňůrce je vpleten reflexní proužek. Klíčenka z tohoto paracordu na klíčích u auta se Vám bude hodit, když klíče v noci ztratíte na zahradě. Na batohu bude reflexním prvkem. 

Padáková šňůra je 4mm silné lanko, které udrží až 250kg. Aktuálně se paracord používá pro zhotovení nejrůznějších výrobků. Poslouží dobře na zahrádce, na tůrách, v domácnosti. Má pořád stejné vlastnost, můžete ji máchat ve vodě - nevytahuje se, když je špinavá, můžete ji vyprat. S dobře zataveným koncem se netřepí, špatně se odírá.

Využití padákové šňůry je prakticky kdekoli, kde potřebujete něco svázat, přivázat, uchytit, atd.

Padáková šňůra tohoto provedení je používaná zejména při outdoorových aktivitách a v neposlední řadě pro výrobu módních trendových doplňků jako jsou náramky, přívěsky na klíče, vodítka pro psy, obojky, opasky a mnoho dalších.

Záleží jen na Vás k čemu tuto praktickou šňůrku využijete.