+420 777 184 436
Pondělí - pátek: 9:00 - 16:00
Nákupní košík
ks
Kategorie
Hlavní menu
Přihlášení, měna a jazyk
Hledat

Vodítko pro psa BIG 1,5m

Materiál: kvalitní karabina, kroužek, paracord
Délka: 1,5m
ParacordParacordSpeciální požadavky
560 Kč / ks
ks
Popis produktu
Nevybrali jste si z upletených ihned dostupných vodítek? Nevadí, vyberte si barevnou kombinaci podle sebe a my Vám vodítko upleteme. V základní variantě nabízíme klasickou zinkovou karabinu. Nabízíme také černou, mosaznou, staromosaznou a nebo duhovou variantu. Všechny barvy jsou za malý příplatek, ale budete mít vodítko přesně takové jaké chcete a které ještě nikdo nemá. Můžete si vybrat až z 8 barev, tak popusťte uzdu svoji fantazii, vyberte barvy ať můžeme plést. :)

Vodítko pro pejska, které je skoro nezničitelné, pevné, s láskou vyrobené. Nevadí mu ani voda ani slunce, bude mít stále stejné barvy. Vydrží Vám roky sloužit, bude stále stejné a zašpiní-li se, dáte ho do vlažné vody, vyperete a bude zase jako nové. Slušet bude každému pejskovi jako je německý ovčák, chodský pes, bernský salašnický pes atd. Vodítko je široké do ruky a bude se Vám velmi dobře držet.

Na vodítku oceníte kroužek v rukojeti, do kterého připnete karabinu, vodítko dáte kolem těla, a pejska necháte proběhnout po louce na volno. Vodítko je natolik praktické, že ho můžete smotat i do kapsy u bundy.

Zapomeňte na vodítka z levných materiálů, které se po krátkém čase rozpadnou. Kupte svému pejskovi šperk mezi vodítky, které vydrží roky!

Standardní délka vodítka 1,5m je dostačující, aby se pejsek vyvenčil, ale byl pod kontrolou a Vy mohli v případně nutnosti rychle zareagovat a psa přitáhnout k sobě.

1.  Vodítko glacier, růžová, vínová, šedá žraločí

2.  Vodítko modrá tyrkysová, karibská, královská, námořnická

3.  Vodítko černá, zlatá, glacier

4.  Vodítko bílá, glacier, růžová,

5.  Vodítko hnědá, khaki, světle hnědá, olivová

6.  Vodítko černá, mystery, červená ohnivá

7.  Vodítko žlutá neon, zelná golf, červená ohnivá, černá

8.  Vodítko černá, červená ohnivá, šedá čedičová

9.  Vodítko černá, bloody